Twitter почне відображати твіти по-новому

размещено в: Новости | 0
Twitter почне відображати твіти по-новому
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Twitter оголосила про запуск нового алгоритму, що впливає на порядок відображення найбільш важливих повідомлень. Всупереч побоюванням користувачів, які боялись, що новинна стрічка незабаром почне формуватися за зразком Facebook (за суб’єктивним принципом значущості, а не в хронологічному порядку), що нова функція стосується ще не переглянутих твітів.

Надалі користувачеві, не заходившему в Twitter деякий час, спочатку будуть показуватися найбільш важливі (з точки зору алгоритмів) твіти. Повідомлення, що з’явилися в його відсутність, почнуть відображатися в самому верху стрічки у зворотному хронологічному порядку.

Тим не менш, як пояснили Вістям.Hi-tech в прес-службі компанії, “в будь-який момент досить буде оновити стрічку повідомлень, щоб знову побачити її в старому добром форматі — від нових до старих твітів”. У Twitter назвали новий механізм зручним для користувачів, які відразу следятза сотнями і тисячами акаунтів.

За замовчуванням нова функцію вимкнено. Щоб активувати “розумний” алгоритм, потрібно зайти в налаштування, вибрати розділ “Вміст” і поставити галку навпроти пункту “Показувати спочатку кращі твіти” (Show me the best Tweets first). У мобільних клієнтах Twitter ця можливість з’явиться “в найближчі тижні”.

Джерело: прес-служба Twitter

Оставить ответ