Twitter спростить спілкування з допомогою відео та “гифок”

размещено в: Новости | 0
Twitter спростить спілкування з допомогою відео та “гифок”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Twitter оголосив про деякі нововведення, покликаних розширити можливості “невербального” спілкування. По-перше, у користувачів з’явиться нова кнопка GIF для пошуку анімованих картинок, а, по-друге, можливість ділитися відео в особистих повідомленнях.

Вибрати анімовану картинку у форматі GIF для розміщення у твіті можна буде за ключовими словами або категоріями, наприклад, таким як Happy Dance, Mic Drop або YOLO. В бібліотеці будуть представлені як популярні у користувачів “гифки”, так і картинки від партнерів Twitter, сервісів GIPHY і Riffsy.

The GIFs are coming! Get ready to search and send GIFs in Tweets and Direct Messages: https://t.co/uk75stt1zN pic.twitter.com/1dDD1B4CW2

— Twitter (@twitter) 17 лютого 2016

Поява пошуку з GIF-анимациям і нової функції для запису відео в особистих повідомленнях очікується в офіційних програмах-клієнтах Twitter для iOS і Android в найближчі тижні. Відео в особистому повідомленні можна буде відправити і з веб-версії Twitter.com, але тільки збережений на комп’ютері – відправка відео безпосередньо з веб-камери комп’ютера не підтримується.

Джерело: Twitter

Оставить ответ