Twitter стане як Facebook вже наступного тижня

размещено в: Новости | 0
Twitter стане як Facebook вже наступного тижня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сервіс мікроблогів Twitter найближчим часом чекають серйозні зміни. Як стало відомо виданню Buzzfeed, вже наступного тижня твіти в записах користувачів почнуть сортуватися не за часом публікації, а у відповідності зі спеціальними алгоритмами.

Тепер Twitter буде сам вирішувати, які саме записи користувач хоче побачити в першу чергу – так ви ж не перший рік надходить Facebook. Джерела Buzzfeed не повідомляють, чи буде перехід на “алгоритмічну” стрічку обов’язковим для всіх, або при бажанні можна буде зберегти хронологічну сортування.

Завдяки нововведенню Twitter зможе показувати користувачам найбільш цікавий контент, що, можливо, підвищить їх активність. Се йчас багатьом здається, що у стрічці оновлень переважає “шум”, з-за чого передплатники сервісу звертаються до нього рідше, ніж могли б.

Читайте також: Твіти можуть зрости до 10 000 знаків

Якщо Twitter дійсно відмовиться від хронологічній сортування записів, це стане самою радикальною зміною в сервісі після призначення співзасновник Джека Дорсі генеральним директором. Нагадаємо, Дорсі також не виключає можливості зняття 140-символьного ліміту на довжину запису.

Джерело: Buzzfeed

Оставить ответ