Twitter виключив з 140-символьного ліміту фото і імена користувачів

размещено в: Новости | 0
Twitter виключив з 140-символьного ліміту фото і імена користувачів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Мережа мікроблогів Twitter змінила принцип роботи обмеження в 140 знаків, накладеного на довжину одного повідомлення. Як повідомляється в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech, відтепер сервіс не буде враховувати в ліміті будь медиаприложения, в тому числі фото, відео, анімовані GIF-файли, опитування та цитати твітів.

Крім цього, обмеження перестануть входити імена користувачів, які починаються зі знака @. “Тепер більше не потрібно буде економити місце для тексту при зверненні відразу до групи користувачів”, — сказали представники компанії.

Також знак @ більше не буде використовуватися на початку твіту. У цьому немає потрібні, оскільки всі нові повідомлення, які починаються з назви облікового запису, будуть показуватися всім передплатникам користувача. Крім того, у Twitter з’явиться спеціальна кнопка для ретвіти і цитування власних твітів, яка дозволить ще раз поділитися твітами з передплатниками, супроводивши їх новими коментарями.

За словами глави компанії Джека Дорсі, зміни зроблять сервіс “набагато легше і швидше”. “Це якраз те, чим примітний Twitter – актуальністю, живими обговореннями і простотою, з якою і почався наш сервіс”, — сказав він.

Нові правила набудуть чинності протягом найближчих місяців на веб-сайті, мобільних додатках для iOS і Android, сервісах TweetDeck і Twitter для Mac, а також на video.twitter.com і ads.twitter.com.

Обмеження довжини одного повідомлення в 140 символів, як СМС, — фірмова риса Twitter, який розпочав роботу в 2006 році. З еволюцією сервісу користувачі все частіше скаржаться на незручність ліміту, який змушує їх вдаватися до “сокращалкам” URL-адрес, таким як bit.ly або goo.gl, щоб зробити твіти коротше. Крім того, жорстке обмеження призвело до появи таких сервісів, як OneShot, які дозволяють публікувати більш довгі повідомлення у вигляді зображень, а не тексту.

Влітку минулого року Twitter зняв 140-символьне обмеження, накладене на розмір особистих повідомлень. У користувачів з’явилася можливість обмінюватися один з одним в “приват” як завгодно довгим посланнями — якщо, звичайно, не вийдуть за рамки нового ліміту в 10 тисяч знаків.

Джерело: прес-служба Twitter

Оставить ответ