Twitter залишають п’ятеро топ-менеджерів

размещено в: Новости | 0
Twitter залишають п’ятеро топ-менеджерів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Twitter залишають п’ятеро керівників вищого рівня – четверо віце-президентів і керівник відеододатки Vine. Возмжно, “результат” топ-менеджменту пояснюється їх незгодою з обраної гендиректором компанії Джеком Дорсі стратегією.

Дорсі “з сумом” повідомив про заплановані відставки в твіті через кілька годин після анонсували їх публікацій в галузевому виданні Re/code і The New York Times. З компанії йдуть віце-президент з медіа Кеті Стентон, віце-президент по продукту Кевін Вейля, віце-президент по розробці Алекс Роттер, а також віце-президент з людських ресурсів Брайан Шиппер.

Незалежно від цього про свій відхід в Google повідомив у неділю ввечері керівник відеододатки Vine Джейсон Тофф. Дорсі підкреслив, що, всупереч з’явилася в ряді видань інформацією, ніхто з відхідних менеджерів не був звільнений вони просто “вважали за краще піти”.

В останні місяці акції Twitter подешевшали до рівня значно нижче ціни IPO. Інвесторів поки явно не вражають спроби Twitter оживити загальмувався приріст користувацької бази і довести, що сервіс може на рівних конкурувати в секторі “новин в реальному часі” із Facebook або Snapchat.

Джерело: Re/code

Оставить ответ