У браузер Microsoft Edge вмонтують блокувальник реклами

размещено в: Новости | 0
У браузер Microsoft Edge вмонтують блокувальник реклами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Microsoft має намір вбудувати блокувальник реклами прямо в браузер, Edge, який поставляється з операційною системою Windows 10. Про це представники компанії повідомили на семінарі для веб-розробників, що пройшов у рамках конференції BUILD 2016 в Сан-Франциско.

Таким чином, у користувачів відпаде необхідність вдаватися до допомоги сторонніх плагінів, таких як AdBlock Plus або Ghostery, а швидкість роботи веб-браузера зросте. Як очікується, Edge навчиться “різати” рекламу з релізом наступної версії. Вона увійде до складу оновлення Anniversary Update, яке було показано напередодні.

Читайте також: Добірка: 5 кращих блокувальників реклами в браузері

Крім цього, в нову версію Edge буде інтегрована функція біометричної аутентифікації Windows Hello, що дозволяє входити в систему без введення пароля. Аналогічним чином користувачі зможуть “представитися” веб-сайтів, просто показавши своє обличчя. Вихід апдейта відбудеться “цього літа”, сказали в Microsoft.

Нещодавно компанія випустила тестову збірку браузера (14291), яку вперше була включена підтримка розширень, а також підтвердила, що версії AdBlock і Adblock Plus для нього вийдуть в числі перших. Втім, з появою нової версії Edge ці плагіни, можливо, вже не знадобляться.

Вбудовані функції блокування реклами, ймовірно, рано чи пізно прийдуть у всі популярні браузери. Наприклад, колишній глава Mozilla (випускає Firefox) і творець мови JavaScript Брендан Айк нещодавно взявся за розробку нового браузера, блокуючого за замовчуванням будь-яку рекламу. Що цікаво, Brave буде не тільки приховувати будь-які банери, але і замінювати їх власними і ділитися доходами з користувачами.

А Opera раніше в цьому місяці випустила спецверсію браузера з інтегрованим блокувальником, який виявився на 40% ефективніше сторонніх плагінів. Нова функція дозволила збільшити швидкість завантаження веб-сторінок практично в два рази в порівнянні зі звичайним режимом інтернет-серфінгу, сказали в компанії.

Джерело: ZDNet

Оставить ответ