У Chrome для Android з’явиться VR-режим

размещено в: Новости | 0
У Chrome для Android з’явиться VR-режим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google збирається забезпечити мобільну версію браузера Chrome підтримкою режиму перегляду у віртуальній реальності. За інформацією сайту Road To VR, в останній збірці бета-версії Chrome Beta з’явилася нова установка, яка дозволяє зробити VR-пристрої сумісні з VR-сайтами, створеними з дотриманням стандарту WebVR.

У свою чергу, версія для веб-розробників Chrome Dev містить налаштування VR Shell. Як пояснив євангеліст проекту Chromium Франсуа Бофор, вона дозволить власникам картонних очок Google Cardboard або “готових до Daydream пристроїв” переглядати сайти в VR-режимі.

Команда проекту Chromium (крім самого Chrome, на його коді засновані Яндекс.Браузер” і “Інтернет” від Mail.Ru) активно працює над тим, щоб вивести Всесвітню павутину у віртуальну реальність. Зокрема, нещодавно вони додали експериментальний прапор: chrome://flags/#enable-vr-shell, який дозволяє включити браузерну оболонку для VR. Також вона запровадила нову функцію, що допомагає веб-розробникам вбудовувати VR-контент на свої сайти.

Передбачається, що підтримка VR Shell в Chrome дозволить зробити сайт популярним у віртуальній реальності — навіть той, який не був створений для цього. Схожу технологію наприкінці минулого року Samsung впровадила в VR-окуляри Gear. Спеціальний веб-браузер підтримує керування голосовими командами, екранну клавіатуру, а також стрімінг 360-градусного, 3D-і HTML5-відео, тобто в окулярах Gear VR можна переглядати в тому числі ролики на YouTube.

“За допомогою цієї програми користувачі зможуть інтуїтивно переглядати веб-сторінки і насолоджуватися контентом, що забезпечує повний ефект присутності, не завантажуючи його на свої смартфони”, — говорили в Samsung. Втім, Gear VR залишаються нішевим пристроєм (до них можна підключити тільки новітні Galaxy-смартфони), тоді як в Chrome, найпопулярнішого браузера, є всі шанси зробити технологію масової.

Джерело: Road To VR

Оставить ответ