У дитячому садку звели точну копію робота-розвідника з “Зоряних воєн”

размещено в: Новости | 0
У дитячому садку звели точну копію робота-розвідника з “Зоряних воєн”
1 голосов, 4.00 общий. рейтинг (83% сумма)

На майданчику дитячого садка у США невідомий інженер спорудив репліку крокуючого робота-розвідника AT-ST з фантастичною кіносаги “Зоряні війни”. Двоногий бойова машина, що з’явилася в V-му епізоді “Імперія завдає удару у відповідь”, була відтворена в повний зріст”.

Його кабіна вміщує двох чоловік, а загальна висота конструкції, виготовленої з дерева, пластику та металобрухту, досягає 8 метрів. Більш того, повнорозмірна копія імперського шагохода має рухомими частинами — наприклад, лазерною гарматою і гранатометом.

“Гифка” з реплікою AT-ST була вперше помічена на фотосервіс Imgru приблизно півроку тому. Зображення розмістив користувач, який ховається під ніком Mr.. Kernish. Через пару місяців йому вдалося зв’язатися з власником робота-розвідника, який побажав зберегти інкогніто і представився як “Куат” (так називалася планета в “Зоряних війнах”, яка постачала Галактичної Імперії космічні кораблі і бойову наземну техніку, включаючи той же AT-ST).

 

“Куат” розповів Mr. Kernish, що деякі специфікації для AT-ST він зумів знайти в Інтернеті. Позаду шагохода встановлено сходи, через яку можна забратися в кабіну. Над нею розташовані два сонячні панелі, які забезпечують “знаряддя” енергією і приводять їх у рух.

Джерело: The Verge

Оставить ответ