У Facebook Messenger з’явилися групові дзвінки

размещено в: Новости | 0
У Facebook Messenger з’явилися групові дзвінки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У мессенеджере Facebook з’явилася нова функція, яка дозволяє одночасно телефонувати групи до 50 осіб. Як повідомив на своїй сторінці глава Messenger Девід Маркус, вона стане доступна в самої останньої версії програми протягом доби.

“З будь-якої групи розмов, просто натисніть на іконку із зображенням телефону, щоб почати груповий дзвінок, — написав представник компанії, — Після цього ви зможете управляти окремими учасниками на наступному екрані”. Нова функція буде доступна як на Android-пристроях, так і “айфонах”.

Кілька тижнів тому Facebook оголосила, що місячна аудиторія Messenger досягла 900 мільйонів чоловік. Компанія продовжує розширювати можливості програми. Раніше в цьому місяці вона інтегрувала її з файлохранилищем Dropbox, дозволила використовувати “іменні” адреси (виду m.me/нікнейм), а також відкрила платформу для розробки чат-ботів.

Нова функція Messenger стосується лише аудиовызовов. Відеодзвінки в групових чатах поки недоступні, тому спілкуватися через камеру можна тільки один на один.

Така функція, наприклад, є в Skype. Там можуть безкоштовно спілкуватися у відеочаті до 24 користувачів одночасно. При цьому програма Microsoft транслює відео у високій якості 1080р — незалежно від того, яка камера активна.

Джерело: Девід Маркус (Facebook)

Оставить ответ