У Facebook з’явиться офлайн-режим

размещено в: Новости | 0
У Facebook з’явиться офлайн-режим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook на цьому тижні включить нову функцію, завдяки якій користувачі з повільним підключенням до Мережі зможуть переглядати “Хроніку”, ділитися посадами, залишати коментарі та “лайки” в офлайні. При поновленні інтернет-з’єднання всі зроблені дії будуть автоматично завантажені в соціальну мережу.

Крім того, швидкість інтернет-підключення почне враховувати алгоритм ранжирування посад в новинній стрічці. Якщо оновлення були завантажені на пристрій, але ще не переглянуті, Facebook відсортує записи таким чином, щоб їх можна було прочитати без доступу до Мережі (наприклад, пости з зображеннями та відео можуть бути зміщені вниз).

Нова функція націлена на користувачів із країн, які часто виходять в Інтернет з телефонів, підключених повільної мережі. У листопаді компанія анонсувала внутрішню ініціативу, запропонувавши власним співробітникам раз в тиждень позбутися швидкого Інтернету. В рамках “вівторків з 2G”, вважають в Facebook, розробникам буде простіше зрозуміти потреби людей з низькошвидкісним інтернет-підключенням.

Крім того, з тією ж метою нещодавно компанія змусила інженерів перейти з дорогих iPhone на більш доступні на Android-смартфони. Android — це сама популярна мобільна операційка” у світі, яка утримує близько 82,8% ринку. Більш дорогі смартфони Apple поширені в основному в розвинених країнах. Причому якщо участь у “вівторках з 2G” — справа суто добровільна, нова ініціатива зобов’язує співробітників Facebook користуватися Android-смартфонами в примусовому порядку.

Джерело: Facebook

Оставить ответ