У Голландії звільнений водій автобуса, ловив покемонів за кермом

размещено в: Новости | 0
У Голландії звільнений водій автобуса, ловив покемонів за кермом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В Нідерландах компанія-оператор міжміських перевезень звільнила водія автобуса, прямо за кермом грав у Pokemon GO. За повідомленням видання Dutch News, пасажири виклали в Інтернет відео того, як водій автобуса, що курсував між містами Лейден і Алфен-ан-ден-Рейн, грав у популярну гру під час рейсу.

“Ситуація на робочому місці ускладнилася. Було б дуже добре, якби пасажири і далі його бачили за кермом. Ми працюємо над тим, щоб влаштувати його майбутнє, але з нами він працювати не буде”, — заявив представник компанії.

Pokemon GO — безкоштовний додаток, заснований на технології “доповненої реальності”. Віртуальний і реальний світи в грі з’єднуються: картинка, що відображається на екрані смартфона, проектується на локації реального світу. Одна з головних цілей гри — зловити покемона — змусила вийти на вулиці, парки, пляжі багатьох людей, повністю поглинених цим процесом.

Експерти попереджають, що гра може призвести до отримання травми чи пограбування в реальному світі, передає РИА Новости. Деякі російські банки пропонують застрахуватися від травм під час гри. А помічник російського прем’єра Геннадій Онищенко побоюється, що гра може серйозно впливати на психіку.

Джерела: РИА Новости

Оставить ответ