У iOS-клавіатури Microsoft з’явиться “однорукий” режим

размещено в: Новости | 0
У iOS-клавіатури Microsoft з’явиться “однорукий” режим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Microsoft приступила до внутрішнього тестування екранної клавіатури Word Flow, адаптованої для iOS-пристроїв. Як повідомляє The Verge, додаток вже почали відчувати співробітники компанії, однак незабаром його відкриють учасникам програми попереднього тестування Windows Insider.

За інформацією джерел сайту, в iOS-версію Word Flow буде включений спецрежим, що дозволяє вводити слова і фрази однією рукою. На відміну від версії для Windows 10 Mobile, “однорукий” режим дозволить ковзати пальцем по віялоподібної клавіатурі, не відриваючи його від екрана, так і просто друкувати на ходу. Кнопки розташовані під кутом так, щоб їх було простіше натискати, утримуючи “айфон” однією рукою.

В іншому Word Flow буде майже ідентична версії для “винфонов”. Користувачі зможуть швидко вводити слова, пропоновані програмою, вставляти емодзі і набирати текст свайпамі. Як очікується, iOS-версію клавіатури вийде в найближчі місяці, а для Android — пізніше в цьому році.

Word Flow, вперше з’явилася в Windows Phone 8.1, — одна з найбільш вдалих мобільних розробок Microsoft. У 2014 році вона увійшла в Книгу рекордів Гіннесса, коли один з користувачів встановив світовий рекорд, набравши наступний текст всього за 18,44 секунди: The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.

Джерело: The Verge

Оставить ответ