У iOS-перекладача Microsoft з’явився офлайн-режим

размещено в: Новости | 0
У iOS-перекладача Microsoft з’явився офлайн-режим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Додаток Microsoft Translator, що вийшло на iOS-пристроях влітку минулого року, навчилася виконувати перекази без підключення до Мережі. У лютому такою ж можливістю обзавелася Android-версія програми.

В основі Microsoft Translator лежить нейронна мережа, навчена на мільйонах фраз, взятих з Інтернету. У компанії підкреслили, що якість перекладів, які видає оновлена програма “порівняти” з онлайн-зразками. Конкуруюче додаток від Google Translate для Android також вміє перекладати текст (у тому числі на фотографіях) в офлайні, однак його iOS-версії потрібна активна інтернет-з’єднання.

Microsoft Translator для iOS підтримує 43 мови (включаючи російську). Сама програма “важить” небагато, близько 60 мегабайт, але кожен мовний пакет займе ще 250 мегабайт пам’яті. Компанія також оновила Android-версію перекладача, додавши підтримку восьми мов: російської, арабської, китайської, французької, італійської, японської, корейської та іспанської.

Сказану користувачем фразу Microsoft Translator може, перевівши, вимовити з допомогою мовного синтезатора, а також відобразити великим легко читаним шрифтом на екрані. Новинка стане в нагоді мандрівникам, які не знають мови країни відвідування. Крім того, додаток допоможе запам’ятати базові виразу на досліджуваному мові. Найбільш уживані фрази можна додати в “Обране” для регулярного використання.

Джерело: Microsoft Translator (iTunes)

Оставить ответ