У Мережу “витекла” база 57 мільйонів користувачів Mail.Ru

размещено в: Новости | 0
У Мережу “витекла” база 57 мільйонів користувачів Mail.Ru
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На чорному інтернет-ринку Росії торгується база даних, що складається із сотень мільйонів зламаних акаунтів від найбільших сервісів електронної пошти, таких як Mail.ru, Gmail і Yahoo Mail. За словами засновника і директора з інформаційної безпеки Hold Security Алекса Холдена, в базу включено 272,3 мільйони вкрадених логінів і паролів.

Як повідомив експерт агентству Reuters, базу з 1,17 мільярда записів йому передав якийсь російський підліток, який хвалився своїм володінням на одному з інтернет-форумів. Спочатку молодий чоловік просив за великий масив даних всього 50 рублів, однак після листування з Холденом подарував йому базу в обмін на хвалебні відгуки на хакерському форумі.

Після видалення дублікатів Холден виявив в базі 57 мільйонів логінів і паролів від акаунтів Mail.ru (на кінець минулого року поштовою службою всього користувалося 64 млн осіб), 40 мільйонів облікових записів Yahoo Mail (15% від загального числа), 33 мільйони Microsoft Hotmail і 24 мільйони Gmail. Тисячі вкрадених комбінації логінів і паролів належали співробітникам найбільших в США банків, роздрібних і виробничих компаній, сказав експерт.

У прес-службі Mail.Ru на запит Reuters відповіли, що компанія перевіряє актуальність даних, що містяться в базі. “Як тільки у нас буде достатньо інформації, ми попередимо користувачів, які могли бути порушені”, — сказали представники корпорації. При цьому попередня перевірка Mail.Ru показала, що “витекли” логіни і паролі не підходять до активних акаунтів.

У Microsoft назвали скомпрометовані акаунти “прикрою реальністю”. У разі крадіжки облікового запису компанія “запросить додаткову інформацію, щоб встановити власника, і допоможе повернути йому доступ”.

Джерело: Reuters

Оставить ответ