У Мережу “витекли” 3D-рендери Galaxy S7

размещено в: Новости | 0
У Мережу “витекли” 3D-рендери Galaxy S7
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Виробник аксесуарів ITSkins виклав в Інтернет 3D-рендери Galaxy S7, які дозволяють отримати деяке уявлення про зовнішність майбутнього флагмана Samsung. Судячи із зображень, в наступному році корейська фірма випустить дві моделі — “звичайний” S7 і його збільшений варіант S7 Plus.

Габарити Galaxy S7, за даними ITSkins, складуть 143,37х70,8х6,94 міліметра, майже як у Galaxy S6. Ймовірно, новинка також отримає 5,1-дюймовий екран. Розміри “роздутого” S7 Plus — 163,32х82,01х7,82 мм — ставлять його в один ряд з Galaxy Mega 2. Це дозволяє припустити, що Samsung запланувала випуск 6-дюймовий пристрій.

Поінформовані джерела і раніше стверджували, що Galaxy S7 мало чим відрізнятиметься від попередника. Минулого тижня видання Korea Times повідомило, що зміни в основному торкнуться начинку пристрою: всередину флагмана встановлять новітні процесори, розширювану DRAM-пам’ять і OLED-екран.

На сильну схожість Galaxy S6 S7 і вказують і 3D-рендери. Тим не менш, на них можна побачити два дрібних відмінності: більш прямокутна форма кнопки “Додому”, яка звичайна сильно закруглений, і слот для SIM-карт, який переїхав на праве “ребро”. Імовірно, Android-смартфон буде випускатися у двох варіантах. Один з чіпом Qualcomm Snapdragon 820, а інший — з Exynos 8890.

Джерело: GSMArena.com

Оставить ответ