У Microsoft визнали, що переоцінили інтерес до Windows 10

размещено в: Новости | 0
У Microsoft визнали, що переоцінили інтерес до Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У квітні 2015-го в Microsoft урочисто оголосили: до середини 2018-го Windows 10 буде працювати на 1 мільярд пристроїв. Операційка виявилася дійсно непоганий і продемонструвала (в корпорації для цього дуже старалися) високі темпи зростання користувацької бази. Тим не менш, творцям “десятки” довелося визнати — досягти мети в термін не вдасться.

Про те, що в Microsoft зневірилися набрати мільярд користувачів “десятки” до 2018-го, заявив ZDNet головний по маркетингу Windows Юсуф Мехді. За його словами, операційці вперше в історії в такий короткий термін вдалося отримати 350 мільйонів користувачів, які, до того ж, задоволені системою і активно з нею працюють.

У той же час, початковий план Microsoft включав, мабуть, куди більш активне поширення мобільного Windows 10. Мехді визнав, що, оскільки смартфони з “десяткою” продаються не так добре, як хотілося б, про мільярд користувачів до 2018-го мови вже не йде.

Читайте також: Microsoft вмонтує “Яндекс” в Windows 10

Нагадаємо, в травні Microsoft остаточно визнала провал своєї спроби створити конкурента смартфоною екосистемам Apple і Google Android. 1850 чоловік, що складали кістяк купленого в Nokia смартфона підрозділи, будуть звільнені, а списані збитки складуть 950 млн доларів.

“Ми фокусуємо наші зусилля в області телефонів на тих сферах, де наші пропозиції відрізняються від конкуруючих. Йдеться про підприємства, які цінують безпеку, керованість і можливості технології Continuum, і користувачів, яким важливо те ж саме, — заявив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла. — Ми продовжимо інновації в області пристроїв і наших хмарних сервісів, доступних на всіх мобільних платформах”.

Очевидно, ставка буде зроблена на пристрої, подібні вступнику зараз в продаж смартфона HP Elite x3 — потужні кишенькові обчислювальні пристрої, здатні в режимі Continuum при підключенні монітора, клавіатури і миші (або спеціальної док-станції у вигляді ноутбука) перетворюватися на повноцінний ПК. Такі гаджети в першу чергу цікаві корпоративним замовникам, однак вони консервативні і напевно будуть підходити до впровадження цієї та аналогічних новинок дуже обережно.

Питання та відповіді: як безкоштовно оновитися до Windows 10

Нагадаємо, безкоштовний апгрейд з Windows 7 або Windows 8 на Windows 10 доступний до 30 липня, залишилося менше двох тижнів. Після цього для установки “десятки” доведеться заплатити 119 доларів.

Джерело: The Verge

Оставить ответ