У мобільному Skype включили групові відеодзвінки

размещено в: Новости | 0
У мобільному Skype включили групові відеодзвінки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft випустила нову версію Skype для мобільних пристроїв з функцією групових відеодзвінків. Нова можливість, яка раніше була доступна тільки передплатникам пакету “Skype для бізнесу”, незабаром з’явиться на смартфонах iPhone, планшетах iPad і Android-пристроях.

Нову функцію, яка дозволить безкоштовно спілкуватися у відеочаті до 24 користувачам одночасно, розробник включає поетапно. Жителі Північної Америки і Західної Європи можуть брати участь у групових дзвінки Skype з сьогоднішнього дня, а всім іншим користувачам будуть доступні в березні.

 

Програма транслює відео у високій якості 1080р — незалежно від того, яка камера активна. Користувачі можуть перемикатися між основною або фронтальною камерою пристрою в будь-який момент. Якщо в чаті спілкується більше семи чоловік, додаток почне автоматично виділяти кожного учасника, початківця говорити, — як в настільній версії Skype або Google Hangouts (“ВидеоВстречах Google”).

Запуск нової функції приурочений до 10-річної річниці з моменту появи безкоштовних дзвінків Skype. За останні десятиліття користувачі сервісу наговорили в загальній складності понад 2 трильйонів хвилин.

З 2006 року, коли Skype був доступний тільки на комп’ютерах, додаток відеочату завантажили з Google Play і iTunes більше 750 мільйонів разів. Сьогодні, крім всіх основних мобільних платформ, Skype доступний в якості веб-версій на Skype.com і Outlook.com, веб-застосунках Office і приставках Xbox.

Джерело: блог Skype

Оставить ответ