У московських автобусах включили безкоштовний Wi-Fi

размещено в: Новости | 0
У московських автобусах включили безкоштовний Wi-Fi
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На чотирьох маршрутах у столиці з’явилися автобуси з безкоштовним доступом до Інтернету. Як повідомляють у прес-службі Мосміськтрансу, бездротова мережа доступна для пасажирів полуэкспрессов № 902 і 904, на нічному автобусі № Н1 і маршруті № 1002, що діє в Новій Москві.

Відрізнити обладнаний Wi-Fi автобус можна за спеціальним інформаційним наліпок у салоні, підключитися до мережі можна з будь-якого пристрою – ноутбука, планшета або смартфона. Для цього користувачеві потрібно вибрати Mosgortrans_Free зі списку доступних мереж Wi-Fi і пройти авторизацію за допомогою SMS.

Доступ в Інтернет через “автобусний” Wi-Fi здійснюється на швидкості до 10 Мбіт/с. “До кінця року Wi-Fi охопить всі автобуси, тролейбуси і трамваї, які щодня курсують за 800 московським маршрутами”, ‒ пообіцяв генеральний директор ГУП “Мосгортранс” Євген Михайлов.

До квітня 2016 року мережа експлуатується в тестовому режимі. З питань роботи Wi-Fi на наземному транспорті Москви пасажири можуть звертатися за телефоном гарячої лінії: 8-495-988-80-60.

Джерело: Прес-служба “Мосміськтрансу”

Оставить ответ