У Німеччині хочуть запровадити мільйонні штрафи за пости в соцмережах

размещено в: Новости | 0
У Німеччині хочуть запровадити мільйонні штрафи за пости в соцмережах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Міністр юстиції Німеччини Хайко Маас пропонує законопроект з введенням мільйонних штрафів за пости в соцмережах з розпалюванням ненависті і поширенням неправдивих новин. Про це повідомляє “Російська служба Бі-бі-сі”.

Таким чином, адміністрація соцмереж буде зобов’язана оперативно реагувати на надходять скарги та протягом семи днів видаляти весь нелегальний контент. Якщо ж пост містить очевидне порушення закону, то він повинен бути видалений впродовж 24 годин.

У разі невиконання цих вимог працівників, відповідальних за обробку скарги, покарають штрафом у 5 млн євро. А відповідальну компанію в той же час оштрафують на 50 млн євро.

Два роки тому Маас оголосив про створення спеціальної робочої групи для боротьби з поширенням ненависті в інтернеті”, яка повинна була співпрацювати з адміністрацією “Фейсбук” і “Твіттер”, щоб регулювати мережевий контент.

За словами міністра, з тих пір керівництво соцмереж стало більш уважним до цієї проблеми, проте вжитих заходів недостатньо.

Згідно з результатами дослідження, які цитує мін’юст Німеччини, сьогодні модератори “Фейсбуку” видаляють 39% контенту, на який скаржаться користувачі, а “Твіттер” – лише 1% подібних постів.

“Це неприпустимо, щоб компанії отримували величезну прибуток від соцмереж і в той же час ухилялися від обов’язків по боротьбі з поширенням ненависті”, – заявила міністр у справах сім’ї Німеччини Мануеля Швезиг.

Оставить ответ