У новому геймплейном відео Mass Effect: Andromeda показали місію на лояльність Пиби

размещено в: Новости | 0
У новому геймплейном відео Mass Effect: Andromeda показали місію на лояльність Пиби
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Mass Effect: Andromeda майже дісталася до рук тисяч геймерів, які прагнуть скоріше зануритися в космічне пригода.

Напередодні релізу ресурс IGN опублікував нове геймплейне відео, в якому можна побачити проходження місії на лояльність персонажа по імені Пиби. Всі можливі спойлери журналісти вирізали з відеоролика, а тому можете не боятися, що дізнаєтесь про щось важливе.

Відео дає гарне уявлення про те, як будуть виглядати місії на лояльність персонажів. Варто відзначити, що на відміну від Mass Effect 2, Mass Effect: Andromeda подібні місії не будуть обов’язковими до виконання.

Крім нового геймплейного відео Mass Effect: Andromeda, в мережу потрапили нові подробиці гри від головного дизайнера Яна Фрейзера (Ian Frazier). Всі володарі Deluxe Edition отримають зброю The Pathfinder Elite. На відміну від Mass Effect 3, ви зможете мати відразу кілька пістолетів, але стріляти відразу з двох раніше не надається можливим.

У той час як колір броні можна змінювати, зброю і модифікації до нього будуть виконані в певних розмальовках. Бонусів за носіння зброї немає, але завдяки деяким навичкам персонаж зможе використовувати кілька видів важкої зброї без будь-яких наслідків. До речі, за замовчуванням на PS4 стандартної кнопкою для стрільби є R2.

У Mass Effect: Andromeda не буде крафтінга в мультіплеере, але завдяки системі Strike Teams деякі речі можна перенести з одиночної гри. При виконанні деяких квестів необхідно буде використовувати спеціальний сканер. Крім того, позашляховик Nomad буде мати ручне гальмо.

Також нещодавно були опубліковані нові арти Mass Effect: Andromeda, на яких зображені дослідне судно «Буря», турианка Вітру Нікс і планета для дослідження.

Оставить ответ