У пошту Outlook.com вбудували підтримку “лайків” і “гифок”

размещено в: Новости | 0
У пошту Outlook.com вбудували підтримку “лайків” і “гифок”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft розгорнула велике оновлення веб-версії поштового сервісу Outlook. Розробник впроваджував нові функції Outlook.com протягом усього останнього року, намагаючись зробити з нього більш зваженого конкурента Gmail, однак більша їх частина була доступна лише обмеженому колу бета-тестерів.

На цьому тижні нові функції в програмі Microsoft почали ставати доступними всім користувачам. Одне з головних нововведень — це можливість, не відповідаючи, ставити “лайки” в листах і згадувати (з допомогою символу @) в них інших людей, як в Facebook. Так, користувач може дати співрозмовнику зрозуміти, що прочитав повідомлення, схвалює його або виражає симпатію.

 

Як тільки ви натиснете Like, відправник отримає повідомлення про це, а лист у списку буде відзначено відповідною іконкою. Також в тілі листа можна згадувати інших людей, поставивши значок @ поруч з їхнім ім’ям.

Пошта користувача, зазначеного в листі, буде автоматично додано в полі “Кому” (якщо його контакти занесені в адресну книгу). Імена згаданих у листі людей будуть виділені синім кольором, а самі послання у вхідному ящику — відзначені прапорцем, щоб їх було простіше знайти.

Інше велике нововведення — розширена підтримка Skype, яка дозволяє пересилати повідомлення, здійснювати аудіо – і відеодзвінки прямо з Outlook.com. Крім того, у програмі Microsoft з’явилася повноцінна інтеграція з microsoft Office (у тому числі специнтерфейсы для редагування документів Word, PowerPoint і Excel), маса нових смайликів-emoji, можливість прикріпляти важливі листи до верху списку і підтримка сторонніх плагінів.

Інтеграція з Giphy, наприклад, дозволяє швидко знайти і вставити в повідомлення смішну анімовану картинку, Yelp — оперативно знайти і поділитися відгуками про ресторанах, кафе та інших місцях, а Wunderlist — створити список справ, перелічених у листі.

Нові функції онлайн-пошти Microsoft відкриваються поступово. Як повідомляється у блозі компанії, вона “робить це настільки швидко, наскільки можливо, оновлюючи мільйони акаунтів щотижня”, і “незабаром” апдейт отримають всі користувачі Outlook.com.

Поліпшенням Outlook.com схоже, стурбовані Google. Інтернет-пошуковик, ймовірно, передбачав реліз і напередодні представив сервіс Gmailify, що додає ключові функції Gmail поштові служби сторонніх провайдерів: Outlook.com/Hotmail і Yahoo! Mail. Користувачі, які не мають адресою виду @gmail, можуть підключити свій ящик на пошті Google і насолоджуватися головними “фішками” Gmail, у тому числі захистом від спаму, автоматичного сортування листів і “картками” Google Now.

Джерело: блог Office

Оставить ответ