У Росії починає роботу безкоштовний стільниковий оператор

размещено в: Новости | 0
У Росії починає роботу безкоштовний стільниковий оператор
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Росії початку роботу “безкоштовний” віртуальний мобільний оператор “Атлас”. Новий проект влаштований за принципом партнерської програми: абоненти отримують безкоштовну можливість здійснювати дзвінки, відправляти СМС і переглядати інтернет-сайти, але при умові використання послуг партнерів “Атласу”.

Розплачуватися на послуги зв’язку можна тільки внутрішньою валютою — “атласами”. Їх можна заробити, запрошуючи друзів, викачувавши і користуючись додатками партнерів (їх понад 400, в тому числі “Яндекс.Таксі”, Qlean, Lamoda, BlaBlaCar, KupiVIP та ін). Наприклад, хвилина розмови або одна СМС обійдеться в 2 “атласу”, а 1 ГБ інтернет-трафіку — 100 “атласів”. Пакет, що включає 1 ГБ Інтернету, 100 хвилин дзвінків і 10 СМС буде коштувати 200 “атласів”.

Як повідомив керуючий партнер фонду Russian Ventures Євген Гордєєв сайту VC, влітку SIM-карти віртуального оператора отримає обмежена кількість людей з числа залишили заявки. Восени до “Атласу” зможуть підключитися всі бажаючі. Замовити “сімку” можна у мобільному додатку, яке поки що доступно тільки на iOS-пристроях. Реліз Android-версії планується “скоро”.

Спочатку “сімки” зможуть замовити тільки жителі Москви і Санкт-Петербурга. У столиці SIM-карти для “Атласу” випускає компанія “Московська стільниковий зв’язок” (МСС), яка влітку минулого року була приєднана до ТОВ “Т2 Мобайл” — “дочці” “Т2 РТК Холдингу” (бренд Tele2).

Джерела: Atlas (iTunes), VC

Оставить ответ