У Росії хочуть ввести обмеження для онлайн-кінотеатрів

размещено в: Новости | 0
У Росії хочуть ввести обмеження для онлайн-кінотеатрів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Медіа-комунікаційний спілка (МКС) запропонував ввести серйозні обмеження в роботу онлайн-кінотеатрів у Росії. Відповідно до запропонованого законопроекту, тільки російським юридичним особам або громадянам Росії дозволено організовувати і керувати аудіовізуальними сервісами, які працюють на території РФ.

Подібні компанії повинні будуть повідомляти про свою роботу Роскомнадзор, який буде вести спеціальний реєстр таких сервісів. Також у законопроекті пропонується зобов’язати власників онлайн-кінотеатрів зберігати дані на території Росії, забезпечувати доступ до контенту на всій території країни (включаючи Крим) і не поширювати заборонену інформацію.

80% контенту онлайн-кінотеатрів повинно транслюватись на російській мові і не менше 30% фільмів і серіалів повинно бути російського виробництва. Фільми, доступні в сервісі, повинні мати прокатне посвідчення в Росії. При недотриманні вимог закону про доступ до сервісу може бути заблокований.

Дискусії про необхідність регулювання онлайн-сервісів і захист російських гравців породив вихід на російський ринок американського онлайн-кінотеатру Netflix. Як зазначив голова Роскомнагляду Олександр Жаров: “Сфера, де працюють такі великі транснаціональні гравці, повинна регулюватися. Всі сервіси повинні мати рівні права та можливості”.

Джерело: “Інтерфакс”

Оставить ответ