У Росії запустився офіційний сайт смартфонів Motorola

размещено в: Новости | 0
У Росії запустився офіційний сайт смартфонів Motorola
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В Інтернеті відкрилася україномовна версія офіційного сайту Motorola. Відвідувачі motorola.ru можуть ознайомитися з усіма новинками, що належить китайській компанія Lenovo показала минулого літа, включаючи смартфони Moto X Play і Moto X Style “чистому” Android, доступну модель Moto G (3-го покоління) і Moto X Force з “міцним” дисплеєм, а також “розумні” годинник Moto 360.

Ціни на пристрої не вказані. Замовити їх поки що не можна.

У свій час Motorola була однією з найпопулярніших мобільних марок, конкуренцію якої становила хіба що Nokia. Однак прихід iPhone і інших гаджетів нової хвилі похитнув позиції виробника. У Росії офіційні продажі продукції Motorola припинилися ще в 2010 році. Тоді ж було закрито і російське представництво компанії.

У 2011 році Motorola була розділена на дві незалежні частини — Motorola Solutions і Motorola Mobility. Пізніше Motorola Mobility купила Google за 12,5 мільярда доларів, а в 2014-м — продала її Lenovo за $2,9 мільярди.

 

Ось ми і визначилися з датою, коли офіційно заявимо з усіма подробицями про появу на нашому ринку смартфонів…

Опубліковано Маратом Ракаевым 25 січня 2016 р.

 

Lenovo неодноразово заявляла про бажання повернути Motorola на російський ринок, однак повернення щоразу відкладалося. Тим не менш, продажу в Росії смартфонів під популярним на Заході брендом можуть початися вже дуже скоро. Як повідомив наприкінці січня голова PR-відділу Lenovo Марат Ракаев, на 11 лютого, тобто вже сьогодні — запланована конференція, на якій буде детально розказано про появу смартфонів Moto на російському ринку.

Джерело: Motorola.ru

Оставить ответ