У Рунеті запрацював інтернет-магазин, де можна торгуватися

размещено в: Новости | 0
У Рунеті запрацював інтернет-магазин, де можна торгуватися
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Здавалося б, за пару десятків років, що існує інтернет-торгівля, підприємці випробували вже всі можливі формати продажу товарів онлайн. Однак це не завадило російській команді менеджерів і програмістів створити абсолютно нову для Рунета торговельний майданчик — Greeder.Ru.

Назва сайту (“greed” по-англійськи — “жадібність”) натякає на те, для кого він призначений — економних покупців, які в кризу готові торгуватися за кожну копійку. Так, саме торгуватися. Greeder поєднує можливості звичайного магазину і онлайн-аукціону “на пониження”. В аукціонах такого типу покупці збивають ціну від спочатку призначеної.

Скріншот сайту Greeder.Ru. Натисніть для збільшення

На сайті Greeder.Ru розміщуються пропозиції інтернет-магазинів із зазначенням середньоринкової ціни товарів. Якщо покупець не хоче торгуватися, він може одразу зробити покупку за вказаною ціною. Для тих же, хто готовий витратити трохи більше часу заради економії, є кнопка “Хочу дешевше”. Натиснувши її, відвідувач сайту відкриває аукціон, в якому може призначити будь-яку ціну за товар.

Чим більше покупців зроблять ту ж ставку (навіть дуже низьку), тим більше шансів, що продавець з нею погодиться. Також він може запропонувати покупцеві свою ціну, але вона все одно буде нижче середньої по ринку. Торг триває до тих пір, поки обидві сторони не прийдуть до взаємовигідного вирішення. Після цього укладається угода і оформлюється купівля — як в звичайному інтернет-магазині.

Скріншот сайту Greeder.Ru. Натисніть для збільшення

Чому взагалі продавці повинні йти на поступки покупцям? “Рік тому я намагався купити в магазині три однакових смартфона, і попросив знижку буквально в 500 рублів, — пояснює керівник проекту Greeder.Ru Олександр Єсаулов, — просто з цікавості. Мені відмовили, і тоді я прийшов додому і написав в цей магазин лист з аналогічним проханням. Через 20 хвилин мені продали ці телефони зі знижкою. Менеджери часто ліниві й інертні, а власникам бізнесу потрібно продавати. І вони готові торгуватися з покупцем”.

Скріншот сайту Greeder.Ru. Натисніть для збільшення

Особливо актуальна проблема сьогодні, коли через зниження купівельного попиту склади багатьох компаній переповнені товарами. Бізнесменам їх треба якось продавати, нехай і з меншою вигодою, ніж та, на яку вони розраховували раніше. З різних причин багато торгові майданчики в інтернеті не готові вказувати ціни, значно відрізняються від середньоринкових. На Greeder.Ru цього обмеження у них не буде.

Крім звичайного агрегатора пропозицій інтернет-магазинів, Greeder.Ru володіє додатковими можливостями — це ще й сайт приватних оголошень у форматі аукціону. Крім того, є розділ з колекційними аукціонами. Працює сайт на всій території Росії, а для його використання досить смартфона — у Greeder.Ru є мобільна версія.

Джерело: Greeder.Ru

Оставить ответ