У “Рутрекера” з’явилося доступне в Росії “дзеркало”

размещено в: Новости | 0
У “Рутрекера” з’явилося доступне в Росії “дзеркало”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У заблокованого в Росії торрент-трекера RuTracker.org з’явилося перше офіційне “дзеркало”. Сайт-копія, розміщений на домені RuTracker.net, буде працювати на постійній основі і створений для того, щоб “подивитися на формулювання, за яким Мосміськсуд буде блокувати його”. Про це “Вістям” повідомили в адміністрації ресурсу.

RuTracker.net доступний для всіх користувачів, правда “отзеркален” ресурс не тільки в переносному, але й у буквальному значенні – текст на сайті розташований у дзеркальному відображенні.

Справа в тому, що блокування сайтів-двійників у чинному антипіратському законі не передбачена. Незважаючи на це, минулого тижня в Мосміськсуд надійшло перше звернення щодо блокування сайтів-дзеркал онлайн-бібліотеки Flibusta.net: Flibusta.is і Flibusta.me.

Незважаючи на те, що питання сайтів-дзеркал обговорюється давно, поки чіткого визначення терміна “дзеркало” в законі немає. Однак робота над тим, щоб зробити блокування сайтів-копій можливою, ведеться законопроект з чітким визначенням поняття “дзеркало” вже був спрямований в Мінкомзв’язку. Вступ закону в силу дозволить блокувати сайти-копії протягом доби при наявності на руках судового рішення щодо блокування основного домену, розповів виданню глава асоціації «Інтернет-відео» Олексій Бырдин.

Нагадаємо, що за рішенням Мосміськсуду сайт RuTracker.org був навічно заблокований січня цього року.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ