У США вважають, що російські хакери атакували американські ЗМІ

размещено в: Новости | 0
У США вважають, що російські хакери атакували американські ЗМІ
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У США вважають, що пов’язані з РФ хакери атакували “Нью-Йорк таймс” та інші ЗМІ. Як передає ТАСС, про це повідомила американська телекомпанія CNN. Посилаючись на дані своїх джерел, канал стверджує, що за серією кібератак на сайти американських ЗМІ, зокрема, газети “Нью-Йорк таймс”, стоять хакери, які працюють на спецслужби РФ.

У свою чергу, ФБР та інші американські правоохоронні органи почали розслідування з приводу мережевих вторгнень у комп’ютерні системи, які були зафіксовані в останні місяці.

У відповідь на прохання журналістів ТАСС прояснити ситуацію віце-президент з корпоративних комунікацій The New York Times Ейлін Мерфі по суті відмовилася коментувати твердження CNN.

“Як і більшість ЗМІ, ми приділяємо велику увагу протидії спробам вторгнення в наші системи. Існує безліч підходів, які ми використовуємо, в їх числі і робота зі сторонніми слідчими та правоохоронними органами. Ми не будемо коментувати які-небудь конкретні спроби отримати несанкціонований доступ до The New York Times”, – йдеться в отриманому ТАСС відповіді.

CNN також повідомила, посилаючись на представників влади США, що за цими комп’ютерними зломами, на думку слідства, найімовірніше стоять розвідувальні служби РФ. Слідчі вважають, що російські хакери атакують ЗМІ в рамках більш широкої серії атак, зосереджених на пов’язаних з Демократичною партією організаціях.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ