У США хромбуков вперше продано більше, ніж “маків”

размещено в: Новости | 0
У США хромбуков вперше продано більше, ніж “маків”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У США хромбуки — недорогі ноутбуки, засновані на “хмарної” операційної системи Chrome OS, — вперше обігнали за обсягами продажів лінійку комп’ютерів Mac, що випускаються Apple. Як підрахувала аналітична фірма IDC, в I-му кварталі 2016 року i-компанія поставила на ринок 1,76 мільйона “маків”, а Dell, Hewlett-Packard і Lenovo разом продали близько 2 мільйонів хромбуков.

Дешеві і прості в освоєнні ноутбуки дуже популярні в американських школах, сказав аналітик IDC Лінн Хуан. Платформа Chrome OS заснована на однойменному браузері Google, тому навчитися нею користуватися досить легко і швидко.

Читайте також: Samsung Chromebook 3: доступний хромбук за $200

Світові поставки ПК між тим продовжують падати. Проте в IDC прогнозують “помірний відскік” протягом найближчих місяців, пов’язаний c закупівлями нових комп’ютерів, переважно на Windows 10, корпоративними клієнтами, і подальшим зростанням продажів хромбуков в США.

Зробити ноутбуки на Chrome OS ще більш привабливими зможе підтримка Android-додатків. На це натякає нова опція, яка нещодавно була помічена у версії “операційки” для розробників. Включивши в налаштуваннях “Дозволити запуск Android-додатків на вашому Chromebook”, користувачі зможуть завантажувати на хромбуки контент з магазину Google Play.

Джерело: The Verge

Оставить ответ