У США знесли не той будинок через помилки на Google Maps

размещено в: Новости | 0
У США знесли не той будинок через помилки на Google Maps
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У Техасі стався випадок, ще раз підтверджує, що покладатися у серйозних справах на масові інтернет-сервіси поки не варто – або, як мінімум, варто включати при цьому головний мозок. З-за неправильної прив’язки адреси до GPS-координат в сервісі Google Maps бригада робітників знесла не той будинок.

Після минулого по містечку Роулетт в різдвяні свята руйнівного торнадо будинок за адресою 7601 Cousteau Dr. був визначений до зносу, в той час як за адресою 7601 Calypso Dr. потрібні лише ремонтні роботи. Однак на Google Maps при пошуку за обома адресами вказується друге, не так сильно постраждало від стихії будівлю.

Як розповіла місцевої радіостанції власник знесеного помилково будинку Ліндсі Діаз, про те, що її будинок був знесений прибула бригадою робочих, їй повідомили по телефону сусіди. Буквально напередодні вона звернулася за дозволом на ремонт постраждалого котеджу-дуплексу. Прибувши на місце, Діаз виявила на місці будинку, в якому вимагалося лише зробити новий дах та замінити одну із стін, голий бетонний фундамент.

У відповідь на обурення жінки компанія, що здійснила знесення, надіслала їй скріншот з Google Maps, що вказує на її будинок при пошуку за адресою, де має бути знесено іншу будову. Від коментарів представники фірми поки відмовляються.

Джерело: Engadget

Оставить ответ