У Telegram знайшли спосіб дізнатися за номером автомобіля телефон власника

размещено в: Новости | 0
У Telegram знайшли спосіб дізнатися за номером автомобіля телефон власника
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інтерактивний довідник з номерами автомобілів і телефонами їх власників, як виявилося, можна знайти в месенджері Telegram. Функціональність реалізована у вигляді вже звичного для платформи Telegram чат-бота.

Як повідомляє Lenta.ru про це написав у Facebook Ян Ярмощук, керівник дизайн-заводу “Флакон”. За словами Ярмощука вранці у четвер, 14 липня, йому зателефонували з незнайомого номера і порадили переставити автомобіль, який ледь не придавило деревом. При цьому невідомий чоловік пояснив, що номер телефону він дізнався з допомогою чат-бота AntiParkon в Telegram за номером автомобіля.

Він розповів, що інформація, яку надає чат-бот, буває дуже корисна, наприклад, в ситуаціях, коли машину затискають на парковці, але звідки саме бот бере дані – невідомо. У самому ж описі чат-бота вказано тільки те, що він не використовує чужі бази даних і не вимагає для виконання запиту номер телефону.

Нагадаємо, що аналогічний безкоштовний сервіс в Інтернеті з’явився в травні цього року. На сайті autonum.info за номером автомобіля можна знайти телефон власника. Правда, база даних формується самими користувачами, тому напевно є далеко не повною.

Головний редактор Вістей.Hi-tech запросив у бота інформацію з власного автомобіля. Як з’ясувалося, бот знає його ім’я і прізвище (правда, англійською – Nick Belkin), однак при цьому повідомляє, що “водій не залишив телефону”. Очевидно, дані для бази даних взяті з якогось автомобільного веб-сервісу.

Джерело: Lenta.ru

Оставить ответ