У Японії представили концепцію “розумного” мегаполісу майбутнього

размещено в: Новости | 0
У Японії представили концепцію “розумного” мегаполісу майбутнього
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Panasonic спільно з девелопером Nomura представили концепцію мегаполісу майбутнього. Вже в 2018 році в Японії, неподалік від Йокогами з’явиться квартал “розумного” міста під назвою Цунасима.

Перший “розумний” місто Фудзісава з’явився в Японії в 2014 році і представляє із себе по суті високотехнологічний котеджне селище, де для кожної сім’ї передбачений власний будинок. На відміну від нього Цунасима повинна стати бізнес-центром “міста майбутнього”, де значна частина території відведена під торгову і ділову нерухомість.

Жителі Цунасимы проживатимуть в “розумному” багатоквартирному житловому комплексі. Також в місті з’явиться центр досліджень і розробок, студентський кампус Університету Кейо, торгово-розважальний центр і багато іншого. Завдяки застосуванню энегроэффективных технологій викиди CO2 скоротяться на 40%, споживання води на 30%, не менше 30% споживаної споживаної енергії буде надходити з природних джерел. У випадку яких-небудь катаклізмів Цунасима зможе забезпечувати себе усіма необхідними ресурсами протягом трьох днів.

В центрі міста знаходиться “Енергоцентр”, що регулює виробництво та споживання електрики. Тепло, отримане при виробництві енергії, буде використано для обігріву будинків і нагрівання води. Воднева заправна станція буде обслуговувати екологічні автомобілі на паливних елементах. Приміщення міжнародного кампуса Університету Кейо будуть легко адаптуватися під будь-які завдання завдяки контролерам освітлення, а також системам Space Player, що дозволяє перетворювати простору з допомогою проекцій і архітектурного освітлення (микромэппинга).

Енергопостачання “розумного” торгово-розважального центру будуть забезпечувати сонячні панелі на даху. За допомогою системи світлодіодних покажчиків можна буде отримати будь-яку необхідну інформацію-від прогнозу погоди до пробки на дорогах. Для іноземців будуть передбачені мультиязыковые системи перекладу, а системи відеоспостереження крім забезпечення безпеки можуть бути використані і для збору маркетингових даних.

Джерело: Panasonic

Оставить ответ