У Японії розробили безконтактний кардіограф

размещено в: Новости | 0
У Японії розробили безконтактний кардіограф
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Panasonic спільно з Кіотським університетом створили пристрій, що дозволяє оцінити стан серця пацієнта безконтактним методом. За словами розробників, нова технологія здатна замінити стандартну електрокардіограму, так як не поступається їй в точності вимірювань.

Основна перевага нового методу полягає саме в тому, що вимірювання можна проводити на відстані, і на людину необов’язково вішати датчики. Він може займатися повсякденними справами, в той час як система на основі нової технології буде вести “повсякденне спостереження”, фіксувати реакції організму в різних ситуаціях, що, в свою чергу, може допомогти при підборі індивідуальної схеми лікування.

В основу нового методу лягла технологія міліметрового радара розширеного спектру, яка відстежує сигнали, що виходять від кожної людини. Спеціальна програма вираховує серцебиття із загального шуму і обробляє отриману інформацію.

Прототип пристрою в довжину становить близько 50 см, але надалі розробники планують зменшити його розміри. Цікавий і той факт, що всі його електронні складові можна знайти у вільному продажу. Як вважають розробники, новий сенсор знайде своє застосування в різних безконтактних медичних пристроях, попит на які останнім часом зростає.

Джерело: Panasonic

Оставить ответ