Uber простежить за акуратністю водіння таксистів

размещено в: Новости | 0
Uber простежить за акуратністю водіння таксистів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сервіс онлайн-замовлення таксі Über в рамках пілотної програми почне враховувати дані, що надходять з гіроскопа (вбудованого в смартфон датчика, що вимірює кутову швидкість обертання), щоб визначити стиль водіння таксиста. Це допоможе дізнатися, якщо водій впродовж поїздки прискорювався або гальмував занадто різко.

Нова функція задумана з тією метою, щоб убезпечити не тільки пасажирів, а й самих водіїв. Наприклад, якщо користувач поскаржиться на лиху їзду і поставить низький бал, у Über зможуть перевірити достовірність його відкликання, вивчивши показники гіроскопа. Якщо скарга не підтвердиться, водієві не буде зарахована погана оцінка.

Читайте також: Uber протестує аеротаксі

Завдяки гіроскопа Über зможе збирати та іншу корисну інформацію. Наприклад, датчик дозволить визначити, як часто таксист переміщував свій смартфон (що також впливає на безпеку водіння) або їхав він дуже швидко за визначеним маршрутом.

У Über кажуть, що компанія використовує тільки ті дані, які надходять від водіїв, які увійшли в додаток”. Буде таксистам надана можливість відмовитися від стеження за їх пристроєм і збору подібної інформації, не уточнюється.

Джерело: прес-реліз Über

Оставить ответ