Український хакер заробив $30 мільйонів на крадіжці прес-релізів

размещено в: Новости | 0
Український хакер заробив $30 мільйонів на крадіжці прес-релізів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

28-річний український хакер Вадим Єрмолович визнав себе винним в організації шахрайської схеми, пов’язаної з інсайдерською торгівлею. Про це він заявив на судових слуханнях, які пройшли в американському штаті Нью-Джерсі.

За даними слідства, з 2010 по 2015-й Єрмолович входив у групу хакерів, яка отримувала несанкціонований доступ до корпоративних прес-релізам великих компаній до їх офіційної публікації. Маючи закритою інформацією, Єрмолович і його спільники проводили біржові операції, заробивши на них близько 30 мільйонів доларів.

У справі про шахрайство, крім Ермоловича, залучені ще 32 людини. Згідно окружного прокуратора США, Нью-Джерсі, за п’ять років угруповання вкрала близько 150 тисяч ще не опублікованих документів, що містять конфіденційну фінансову інформацію.

Хакери зламували мережі розповсюдження прес-релізів Marketwired L. P. (Marketwired), PR Newswire Association LLC (PRN) і Business Wire, після чого передавали відомості спільникам-трейдерам, які проводили інсайдерські угоди на біржах NASDAQ і NYSE. Від дій шахраїв постраждали сотні відомих компаній, таких як Hewlett Packard, Home Depot, Verisign і Caterpillar.

Як очікується, вирок Ермоловичу буде винесено в серпні. За змову з метою вчинення шахрайства, комп’ютерний злом і крадіжку конфіденційних даних при обтяжуючих обставинах йому загрожує до 20 років в’язниці.

Джерело: Business Insider

Оставить ответ