Університет зобов’язав студентів носити фітнес-браслети

размещено в: Новости | 0
Університет зобов’язав студентів носити фітнес-браслети
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Університет імені Орала Робертса в Талсі (штат Оклахома, США) зобов’язав нових студентів носити фітнес-браслети Fitbit, укомплектовані датчиками відстеження фізичної активності і серцебиття. Інформація, зібрана пристроями, буде автоматично надсилатися на онлайн-платформу вузу та впливати на оцінку за уроками фізичного виховання.

Як повідомляє газета The Washington Post, всі 900 першокурсників повинні проходити в середньому 10 тисяч кроків за добу, а також виконувати 2,5 години інтенсивних фізичних навантажень в тиждень. За виконанням цих вимог простежать крокомір і монітор серднечного ритму, вбудовані в гаджет Fitbit (особиста інформація студентів записуватися не буде).

Перш студентів змушували самостійно слідкувати за власним здоров’ям і вести журнал тренувань. Стара методика, судячи з усього, виявилася неефективною, тому адміністрація униветситета вирішила звернутися за допомогою до нових технологій.

Університет імені Орала Робертса, названий на честь проповідника і одного з піонерів “телевізійного євангелізму” Гренвилля Орала Робертса, був заснований в 1965 році. Заклад має девіз “Виховання цілісної особистості” і забороняє своїм студентам, вчителям та іншим працівникам палити, вживати алкогольні напої, а також займатися сексом до шлюбу. Учням вузу зроблять поблажку тільки на літніх канікулах, коли статистика Fitbit збиратися не буде.

Джерело: The Washington Post

Оставить ответ