В “Аерофлоті” дозволили не вимикати гаджети при зльоті та посадці

размещено в: Новости | 0
В “Аерофлоті” дозволили не вимикати гаджети при зльоті та посадці
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший російський авіаперевізник “Аерофлот”, пом’якшив правила використання електроніки на своїх рейсах. Тепер пасажирам дозволено користуватися гаджетами навіть під час зльоту і посадки.

При цьому вони повинні перебувати в авиарежиме — перемикач, що відключає всі радіоінтерфейси (стільниковий зв’язок, Bluetooth, Wi-Fi, GPS), є у більшості сучасних смартфонів, планшетів, портативних ігрових приставок та інших персональних електронних пристроїв.

Читайте також: Вісім “високотехнологічних” страхів, спростованих наукою

У прес-службі компанії повідомили, що правила змінили на численні прохання пасажирів і після експертної оцінки, проведеної фахівцями по радіоелектроніці і авіаційної безпеки.

У США не вимикати гаджети за умови їх переказу в авіарежім дозволили ще восени 2013-го. Багато європейські авіакомпанії зняли аналогічний заборона в 2014-м. Тоді Європейське агентство безпеки авіації дозволило авіакомпаніям допускати використання гаджетів з відключеними радіомодулями на всіх етапах польоту.

Зазначимо, що Мінтранс Росії почав підготовку до скасування раніше існуючого заборони на використання авіапасажирами електроніки під час зльоту, польоту і посадки більше року тому. Ініціатором реформи тоді стала компанія “Трансаеро”.

Джерело: прес-реліз “Аерофлоту”

Оставить ответ