В Apple Music включили радіостанцію “Зоряних воєн”

размещено в: Новости | 0
В Apple Music включили радіостанцію “Зоряних воєн”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple приурочила до релізу 7-го епізоду “Зоряних воєн” запуск тематичної радіостанції в музичному сервісі Apple Music. На новій “хвилі” шанувальники космічної саги зможуть почути саундтреки з усіх частин фільму (від головної теми до The Emperor Arrives), а також випадкові звукові ефекти — наприклад, пиканье дроїда R2-D2 або страхітливе важке дихання Дарта Вейдера.

Читайте також: Питання і відповіді: все про сервісі Apple Music

Радіостанція розташувалася на вкладці Featured у додатку Apple Music для Windows-комп’ютерів, “маків”, мобільних пристроїв і телеприставок Apple TV. Крім того, компанія відкрила в iTunes попередні замовлення на саундтрек з нового Епізоду VII: Пробудження Сили”, а також тимчасово знизила ціну за доступ до всієї відеоколекції “Зоряних воєн” в HD-якості (за $89,99).

Прем’єрний показ 7-го епізоду культової кіносаги відбувся на цьому тижні, а сьогодні стрічка з’явилася на екранах російських кінотеатрів. Якщо ви поки не плануєте дивитися фільм і побоюєтеся спойлерів, зберегти інтригу допоможе нове розширення для браузера Chrome, яке сканує ключові слова на веб-сторінці і блокує будь-які згадки про “Пробудження сили”.

До релізу фільму ще одне доповнення-гру для Chrome приурочила компанія Google. Встановивши на свій смартфон і настільний браузер плагін “Втеча джедая”, користувачі зможуть гуляти по віртуальному світу “Зоряних воєн” і світловим мечем орудувати, розмахуючи мобільним пристроєм.

Джерело: Apple Music

Оставить ответ