В Apple обіцяють усунути баг “1 січня 1970-го”

размещено в: Новости | 0
В Apple обіцяють усунути баг “1 січня 1970-го”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У корпорації Apple офіційно визнали існування помилки у iPhone і iPad, яка може перетворити пристрій в “цегла” при встановленні дати на 1 січня 1970 року. Виправити баг, зачіпає пристрої з 64-бітними процесорами, обіцяють в наступних оновленнях iOS.

Нагадаємо, раніше користувачі виявили, що, якщо на iPhone, iPad або iPod touch встановити дату на 1 січня 1970 року і перезавантажити гаджет, він перетвориться в даремний “цегла”. Єдине, на що здатний апарат після цього – до нескінченності відображати логотип Apple на екрані. Причому виправити становище з допомогою перекладу пристрою в режим ручного оновлення прошивки (DFU) через iTunes не можна – відновлення відбувається, але апарат залишається “цеглою”.

Можливо, що баг “успадкований” iOS від далеких предків операційки – UNIX-систем. Справа в тому, що 1 січня 1970 року – це “нульовий” час в UNIX. Не виключено, що (враховуючи часові пояси) система при виставленні 1 січня 1970 року в якості системної дати може стикатися з “негативним” часом, що і викликає непереборний збій.

Причин виникнення помилки в Apple не назвали, однак уточнили, що вона може статись, якщо ви вручну виставити на iOS-пристрої дату в травні 1970 року або раніше, а не лише 1 січня цього року. Тим, хто вже постраждав від помилки, рекомендують звернутися в службу підтримки Apple.

Джерело: MacRumors

Оставить ответ