В Boston Dynamics знову знущаються над роботами: відео

размещено в: Новости | 0
В Boston Dynamics знову знущаються над роботами: відео
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Boston Dynamics, що належить, як і Google, холдингу Alphabet Inc., випустила чергове відео, яке демонструє здатності розроблюваного нею для потреб американських військових робота Atlas. Людиноподібний механізм стоїчно зносить усі знущання і самостійно встає навіть будучи збитим з ніг.

Читайте також: Військових роботів запрягли в упряжку Санта-Клауса

Головна відмінність нової версії Atlas від попередніх – використання автономного джерела живлення. Попередня модель, нагадаємо, гуляла на “повідку”, за яким надходило електрика. Тепер акумулятор вбудований в тіло робота. Крім того, Atlas став істотно більш спритним, тихим і навіть дещо схуд.

 

Якщо у вас добре розвинена здатність співпереживати, відео десь з другої половини може викликати неприємні емоції – робота пхають ключкою, висмикують у нього з-під носа вантаж, який йому доручено взяти, а потім взагалі збивають з ніг ударом у спину. Все це, втім, робиться не заради забави, а щоб навчити машину реагувати в нестандартних ситуаціях.

Читайте також: Google показала лякаюче моторного робота-собаку

Нова версія Atlas важить приблизно 80 кілограмів при зрості 180 см Робот орієнтується в просторі з допомогою LIDAR-датчиків і стереосенсоров, розташованих в голові. Додаткові датчики, розташовані в кінцівках, допомагають машині зберігати рівновагу. В результаті Atlas може не тільки пересуватися на двох ногах по засніженому лісі і піднімати коробки вагою близько 4 кг, але і підніматися на ноги після того, як впаде.

Близько року тому співробітники Boston Dynamics виклали в Мережу відео, де копали “робота-собаку” Spot. Машина при цьому демонструвала спритність, яку багато знайшли лякаючою.

Джерело: Wired

Оставить ответ