В додатки “ВКонтакте” повернеться музика

размещено в: Новости | 0
В додатки “ВКонтакте” повернеться музика
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Mail.Ru Group, United Music Agency (UMA) і Universal Music Group (UMG) домовилися про ліцензування розміщеного в соцмережах MRG відео – і аудіоматеріалів. Для користувачів це означає, що розміщена у соцмережі музика стане повністю легальною. Крім того, розділ з аудіозаписами повернеться в iOS-додаток найбільш активно використовуваної вітчизняної соцмережі.

Нагадаємо, UMG була останнім так званим мейджором (великим музичним видавництвом), з яким у Mail.Ru Group не було угоди про ліцензування контенту, зате були невирішені судові позови. Тепер угоди у MRG є з усіма мейджорами (крім UMG це Sony і Warner Music, а всі судові позови будуть припинені.

“Додатки «ВКонтакте» на базі iOS повернеться функція прослуховування музики, у версії для персональних комп’ютерів також буде доданий ряд поліпшень. Різні додаткові можливості з’являться в окремому програмному забезпеченні, яке буде розвиватися в партнерстві з UMA”, – йдеться в прес-релізі інтернет-холдингу.

В Mail.Ru Group збираються не просто платити данину правовласникам за використання у соцмережі їх вмісту, але і заробляти на легальної музики. Соцмережі Mail.ru намір тестувати різні моделі монетизації музичного та відео-контенту “спільно з іншими учасниками ринку для пошуку оптимальної схеми взаємодії як для артистів, так і для користувачів”.

Нагадаємо, “ВКонтакте” позбавила користувачів своїх додатків для iPhone і iPad можливості прослуховувати музику в лютому 2015-го. Розділ з аудіозаписами пропав, а переважна більшість вбудованих в публікації треків стали недоступні для відтворення. Тепер у “ВКонтакте” в цьому секторі ринку чимало конкурентів:

Добірка: 9 музичних сервісів, що працюють на iPhone в Росії

 

Джерело: Mail.Ru Group

Оставить ответ