В ICQ заробили “мега-чати” на тисячі користувачів

размещено в: Новости | 0
В ICQ заробили “мега-чати” на тисячі користувачів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Належить російському холдингу Mail.Ru Group месенджер ICQ відкрив користувачам доступ до нової функції – “живим чатах”, в яких може спілкуватися необмежена (10 000 і більше) кількість учасників.

У новій версії мобільної “аськи” з’явився спеціальний розділ – “вітрина” живих чатів, до кожного з яких може приєднатися будь-хто. Учасникам чату доступні всі звичні функції месенджера: вони можуть листуватися, обмінюватися файлами розміром до 4 ГБ, ділитися корисними посиланнями, відправляти і отримувати голосові повідомлення з розпізнаванням мови.

Так виглядає вітрина live-чатів в новій версії ICQ для Android

Вже зараз користувачі ICQ доступно кілька тематичних чатів. Наприклад, можна обмінятися думками з приводу знесення кіосків в live-чаті «Москва», обговорити новинки у чаті «Мобільні ігри», поговорити про спорт в «Качалці», домовитися про спільну поїздку або похвалитися трофеями в бесіді «Полювання та риболовля», розповісти про своїх прийомах виховання в «Молодих мам». Чати у “вітрині” підбираються за тематикою і геопозиционированию користувачів.

Щоб запросити в той чи інший live-чат друзів, досить поділитися в соцмережах посиланням-ідентифікатором, вони у кожного з чатів унікальні. Крім того, користувач Android або iOS-версії ICQ може додати своїх друзів в чат безпосередньо. При цьому підключитися до бесіди і спілкуватися в чаті можна з будь-якої офіційної версії ICQ з прив’язкою номери телефону — як мобільного, так і з десктопної.

На даний момент створювати live-чати можуть тільки адміністратори ICQ. Однак, якщо хтось побажає створити подібний чат з великою активною аудиторією, в Mail.Ru готові розглянути відповідну заяву, надіслану на адресу support@icq.com. Найближчим часом розробники також планують протестувати створення live-чатів користувачами.

Яким чином адміністрація ICQ збирається модерувати багатотисячні live-чати і захищати користувачів від екстремістського або образливого контенту, в прес-релізі Mail.Ru Group не повідомляється.

Джерело: прес-реліз Mail.Ru Group

Оставить ответ