В Індії випустять смартфон за 7 доларів

размещено в: Новости | 0
В Індії випустять смартфон за 7 доларів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Індійський виробник мобільників Ringing Bells незабаром почне продажі найдешевшого смартфона на місцевому ринку. Модель Freedom 251 можна буде купити за 500 рупій (приблизно 7 доларів), починаючи з цього тижня. Найбільш доступні смартфони в Індії в середньому коштують 1500-2000 рупій (22-29 доларів).

Компанія поки не надала характеристики новинки, але, швидше за все, вона виявиться дуже простим Android-смартфоном, здатним працювати тільки в 3G-мережах. Не так давно Ringing Bells початку продажу самого доступного в Індії 4G-смартфона за 2999 рупій (близько $44).

Індія є другим за обсягом і самим швидкозростаючим ринком смартфонів. Ними користуються понад 220 мільйонів людей — менше третини населення, що робить цю країну привабливою для нових брендів. Невипадково китайська компанія Oppo недавно випустила камерафон F1, почавши з перспективного індійського ринку, який, за прогнозом аналітичної фірми IDC, може обігнати американський вже в наступному році.

Ringing Bells планує імпортувати комплектуючі для Freedom 251, але самі пристрої будуть збиратися в Індії, так як місцевий уряд заохочує виробництво всередині країни. У минулому році збірку смартфонів в Індію перенесли такі великі бренди, як Motorola, Gionee, Lenovo і Xiaomi.

Джерело: Mashable

Оставить ответ