В iPhone може з’явиться кнопка з “рідкого металу”

размещено в: Новости | 0
В iPhone може з’явиться кнопка з “рідкого металу”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Бюро патентів і торгових марок США видало новий патент Apple, в якому описуються переваги використання в iPhone і iPad кнопки Home, виконаної з “аморфних сплавів” Liquidmetal. Як написано в патенті, така кнопка буде володіти підвищеною міцністю, зносостійкістю, легким вагою і гнучкістю.

Як повідомляє AppleInsider.com, еластичність сплаву дозволить зробити кнопку Home більш приємною у використанні: вона буде злегка деформуватися при натисканні і повертатися в звичайну форму, якщо відпустити палець. Технологія також дозволить зробити кнопку чутливою до сили натискання.

Apple придбала фірму Liquidmetal, що займається “рідкими металами” ще в 2010 році, що призвело до появи в ЗМІ різних чуток про те, де саме компанія збирається застосовувати цю технологію. Спочатку передбачалося, що компанія Тіма Кука має намір застосовувати “рідкий метал” для виробництва корпусу для гаджетів Apple, але, як написав 9to5Mac, використання Liquidmetal в якості матеріалу для виготовлення корпусів, принаймні в короткостроковій перспективі, видається неможливим із-за його високої вартості.

Також, не так давно Бюро патентів і торгових марок США видало Apple патент на виробництво гнучких пристроїв з екранами OLED. Крім гнучкого дисплея в патенті описувалися й інші гнучкі внутрішні компоненти.

Компанія Apple запатентувала гнучкий акумулятор, який може бути використаний в “розумних” годинах iWatch і смартфонах. Гнучкі ж iPhone теоретично можуть з’явитися вже в найближчі кілька років.

Джерело: “Вести Економіка”

Оставить ответ