В месенджер Facebook вмонтують підтримку СМС

размещено в: Новости | 0
В месенджер Facebook вмонтують підтримку СМС
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Facebook зробила ще один крок на шляху перетворення Messenger в універсальний засіб комунікації, здатного замінити собою всі інші сервіси для спілкування. Як повідомляє VentureBeat, інженери соцмережі тестують нову функцію в Android-версію месенджера, яка дозволить читати і відправляти СМС.

Одного разу Messenger вже був інтегрований з СМС, однак ця можливість була прибрана в листопаді 2013 року. Тоді представники Facebook пояснили, що нова функція “просто не злетіла”.

Зараз читання і відправлення СМС в Messenger доступна дуже обмеженому колу користувачів Android-смартфонів у США. На наявність цієї функції вказує новий пункт Change SMS App (“Змінити додаток для СМС”) в настройках програми.

Крім цього, компанія тестує можливість додавання декількох облікових записів до Messenger. Між ними можна легко перемикатися, не виходячи з програми. Нова функція полегшить життя людям, вимушеним користуватися одним пристроєм, а також великим брендам і SMM-фахівців, яким доводиться підтримувати безліч акаунтів.

Раніше на цьому тижні підтримку декількох облікових записів реалізувала Instagram. Підключити додатковий обліковий запис можна у налаштуваннях профілю, натиснувши на значок з шестірнею (iOS) або трьома крапками (Android) у верхньому правому куті, а щоб перейти на іншу — “тапнути” на ім’я користувача вгорі. Користувачі можуть одночасно керувати до п’ятьма сторінками в Instagram.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ