В месенджері Slack з’являться голосові дзвінки і відеочат

размещено в: Новости | 0
В месенджері Slack з’являться голосові дзвінки і відеочат
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В корпоративний месенджер Slack, який дозволяє обмінюватися тільки текстовими повідомленнями, запровадять голосової і відчути. Про це повідомила віце-президент по продукту Ейпріл Андервуд, виступаючи на конференції в Сан-Франциско. Розробники, сказала вона, приступлять до тестування нових функцій вже “дуже скоро”.

За словами Андервуд, Slack користуються понад 2,3 мільйона чоловік в місяць — на 300 тисяч більше, ніж у грудні 2015 року. Надавши колегам можливість спілкуватися між собою по голосовому і допомогою відеочату, як в Skype або Google Hangouts, компанія сподівається підвищити їх продуктивність та якість взаємодії

Як пише TechCrunch, превыми дзвінки з’являться в настільній версії месенджера, а пізніше — на всіх інших пристроях, де доступно додаток. Вже після цього Slack почне впроваджувати функцію відеоконференцій.

Користувачі Slack можуть здійснювати голосові дзвінки вже зараз, завдяки інтеграції месенджера зі Skype. Однак власна функція, підкреслила Андервуд, дозволить співрозмовникам швидко переключитися з текстового на аудиочат і щось обговорити, не вдаючись до допомоги сторонніх плагіна.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ