V-Moda представила Bluetooth-гарнітуру Forza Metallo з можливістю кастомізації

размещено в: Новости | 0
V-Moda представила Bluetooth-гарнітуру Forza Metallo з можливістю кастомізації
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Виробник аудіоапаратури і навушників V-MODA вирішив рухатися по второваною стежкою, эпатируя публіку не використанням унікальних компонентів для своїх пристроїв, а роблячи ставку на дизайн.

Таким чином на світ з’явилася внутрішньоканальна гарнітура Forza Metallo. Її характерною рисою, якщо не брати до уваги звичні рекламні епітети розробників про якість звучання, широкої сцені та інших аспектах правильного звуку, значиться можливість кастомізації навушників. Правда, індивідуальне виконання по пропонованих на сайті V-MODA шаблонами торкнеться лише зовнішній вигляд і практично не позначиться на сприйнятті музики.

Гарнітура Forza Metallo пропонує бездротову синхронізацію зі смартфоном або комп’ютером за допомогою Bluetooth-зв’язку. Новинка розрахована на людей, що ведуть надзвичайно активний спосіб життя. Для надійної фіксації Forza Metallo передбачена дужка для кріплення на шиї, яка зробить експлуатацію гарнітури під час тренувань більш зручною і не відволікає від основного заняття.

Виробник заявляє про реалізацію в V-MODA Forza Metallo унікальної (футуристичної, як сказано в прес-релізі) технології, що робить навушники несприйнятливими до рясного потовиділення або звичайною вологи. Тому боятися за справність під час пробіжок під дощем або максимальному навантаженні в залі власнику Bluetooth-гарнітури не варто.

Крім того, V-MODA Forza Metallo приємно порадує чистим звуком, за який будуть відповідати динамічні випромінювачі Hi-Res діаметром 5,8 мм, а також за рахунок підтримки протоколу aptX. В додаток до цього V-MODA пропонує найрізноманітніші варіанти корпусів для навушників, які вони виготовлять під замовлення за допомогою 3D-друку.

Навушники в базовому виконанні доступні для замовлення за ціною $170. Кастомізація може збільшити їх вартість ще на кілька сотень доларів, так і пару тисяч в залежності від матеріалу. В золоті V-MODA Forza Metallo обійдуться, наприклад, в $2500.

Оставить ответ