В “Однокласниках” тепер можна відправляти грошові перекази

размещено в: Новости | 0
В “Однокласниках” тепер можна відправляти грошові перекази
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа “Однокласники” і ВТБ24 запустили сервіс грошових переказів між користувачами цієї соцмережі. Перекази можна здійснювати з використанням карт Visa і MasterCard, випущені російськими банками і прив’язані до профілів користувачів в “Однокласниках”. “Щороку популярність платежів по банківських картах в соцмережах зростає, в “Однокласниках” зростання становить близько 30 відсотків на рік”, — відзначили в Інтернет-компанії.

Відправнику переказу необхідно вказати одержувача, суму і номер карти, до якої будуть списані гроші, у той час як номер картки одержувача запитується у користувача, якому буде переведена ця сума, передає ТАСС. Якщо переклад не буде прийнятий протягом 3 днів, то гроші повернуться на банківську карту відправника.

Мінімальна сума переказу становить 100 рублів, максимальна — 8 тисяч рублів.

За переклад соцмережа буде стягувати комісію в розмірі 30 рублів, якщо сума переказу не більше 500 рублів, і 60, якщо більше.

“Перекази з картки на картку в соціальній мережі — один з бізнес-проектів, що дозволяють зміцнити лідируючі позиції ВТБ24 в області інтернет-еквайрінгу”, — прокоментував запуск сервісу віце-президент, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу банку ВТБ24 Олексій Киричок. “З цього моменту можна говорити про новий етап розвитку внутрішніх сервісів, доступних для користувачів “Однокласників”, — сказав директор з маркетингу та розвитку бізнесу проекту “Однокласники” Арсен Исрапилов.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ