В “Однокласниках” з’явиться доповнена реальність

размещено в: Новости | 0
В “Однокласниках” з’явиться доповнена реальність
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У додатку соцмережі “Однокласники” з’явиться функція, що використовує технології доповненої реальності. Про це повідомила газета “Известия” з посиланням на свої джерела, знайомі з планами компанії.

Після натискання спеціальної кнопки в додатку “Однокласники” у користувача на смартфоні включиться камера, при наведенні якої на екран комп’ютера з відкритою сторінкою сайту деякі елементи дизайну будуть “оживати”. Наприклад фон сторінки стає морем або смайлики можуть зістрибувати з екрану на стіл. Також можна буде навести камеру смартфона на аватарку людини і на ній можуть з’являтися намальовані вуса, окуляри або капелюх.

Аудиторія “Однокласників” дуже консервативна і в основному користується веб-версією сайту, нова функція допоможе залучити користувачів на мобільну версію, сказав в інтерв’ю виданню керівник відділу веб-розробників Badoo Олексій Рибак. Небезинтересна доповнена реальність буде і маркетологам – з її допомогою можна буде проводити незвичайні рекламні акції, зазначила голова Асоціації віртуальної і доповненої реальності Катерина Філатова.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ