В Opera Mini для Android вбудували блокувальник реклами

размещено в: Новости | 0
В Opera Mini для Android вбудували блокувальник реклами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Норвезька компанія Opera оновила мобільну версію браузера Mini для Android-пристроїв, вмонтувавши в нього функцію блокування реклами. Як стверджує розробник, за рахунок відсутності необхідності підключати сторонні плагіни веб-сторінки завантажуються до 40% швидше, а інтернет-трафіку витрачається на 14% менше.

Щоб активувати нову функцію, потрібно натиснути на меню з літерою “О”, перейти на вкладку з економією даних та включити блокувальник. Вона працює як в “високому”, так і “екстремальному” режимах економії.

Крім блокувальника реклами, в Opera Mini з’явилися нові анімації для завантаження сторінок, кнопка “Стоп” у нижній панелі навігації та підказки. Крім того, розробники браузера змінили вигляд стрічки новин і додали функцію “Додати на домашній екран при натисканні на “+” в меню адресного рядка.

 

У березні Opera вбудувала блокувальник реклами у девелоперську версію браузера для комп’ютерів. Щоб активувати цю функцію, користувачам потрібно вибрати відповідну опцію у діалоговому вікні браузера. Компанія повідомила, що нова функція дозволила збільшити швидкість завантаження веб-сторінок практично в два рази в порівнянні зі звичайним режимом інтернет-серфінгу. А в квітні Opera стала першим браузером, де функція підключення до VPN-сервісу доступна прямо “з коробки”, а не в якості зовнішнього плагіна.

Джерело: Браузер Opera Mini (Google Play)

Оставить ответ