В перший політ на кораблі «Федерація» відправиться робот FEDOR

размещено в: Новости | 0
В перший політ на кораблі «Федерація» відправиться робот FEDOR
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Новий російський космічний корабель «Федерація» вперше вийде на орбіту під «наглядом» робота FEDOR.

Проект FEDOR (Final Experimental Demonstration Object Research) реалізується Фондом перспективних досліджень спільно з НВО «Андроїдна техніка». Головне завдання робота — дистанційно повторювати рухи оператора, одягненого в екзоскелет. Крім того, певні завдання FEDOR зможе виконувати повністю самостійно.

У Роскосмосі раніше повідомляли, що на кораблі «Федерація» планується відправити на орбіту робота на базі платформи FEDOR. У його створенні візьмуть участь фахівці РКК «Енергія». Крім того, до робіт за проектом планується підключити Комітет інноваційних проектів молоді (КИПМ), який зараз займається шістьма перспективними проектами, деякими з яких вже зацікавилися у фонді «Сколково» і Агентство стратегічних ініціатив (АСІ).

«Безпілотний пуск і автономний політ нашого нового корабля відбудеться в 2021 році. Але хотів би застерегти — безпілотним він буде умовно, так як планується, і всі рішення вже прийняті, що першим пілотом буде робот FEDOR», — повідомив пан Микрин.

До речі, днями РКК «Енергія» розповіла про особливості космічного корабля «Федерація». Апарат отримає сучасний резервний комп’ютер, сенсорні монітори, нову систему управління рухом й орієнтацією, а також «туалетну кабінку».

Оставить ответ